مختصری درباره ما بدانید

همه صاحبان حیوانات خانگی چند باری با این موضوع روبرو شده‌اند که به خاطر شرایطی خاص در کار و زندگی‌شان مجبور شده‌اند سگ دلبند را برای ساعاتی طولانی تنها بگذارند. پیش آمده که به دلیل پیدانکردن کسی برای نگهداری پت شان از سفری صرف نظر کرده‌اند یا وقتی یک ماموریت کاری پیش آمد در به در دنبال دوست و آشنا و همسایه مهربانی گشته‌اند که مسوولیت حیوان خانگی‌شان را برای مدتی به عهده بگیرند. پانسیون و مراکز نگهداری از حیوانات خانگی برای این بوجود آمده‌اند که در این مواقع از دردسر پیداکردن یک آدم پایه کم کنند و نگهداری از سگ شما را به عهده بگیرند.

مجموعه نگهداری و آموزش سگ های خانگی ویتا در سال 1398 با مجموعه ای مجرب و کارکنان آموزش دیده با مربی دارای مدرک بین المللی در منطقه گوهردشت کرج شروع به کار کرده است و خدماتی همچون پذیرش مهدی،ساعتی و روزانه به همراه خدمات شستشو و اصلاح را ارایه می دهد.همچنین مرکز نگهداری وآموزش سگ های خانگی ویتا آماده دریافت سفارشات در خصوص واردات قانونی انواع نژادهای سگ می باشد.

باکس‌هایی که برای نگهداری سگ‌های کوچک طراحی شده‌اند دارای فضای حدوداً یک متر مربع و فضای نگهداری سگ‌های بزرگ حدوداً یک و نیم مترمربع می‌باشند. برای تغذیه سگ‌ها نیز از غذای خشک با کیفیت بالا استفاده می‌شود که در صورت وجود عادت غذایی متفاوت با توجه به درخواست سرپرست حیوان میتواند تغییر کند. سگ‌ها روزانه در سه نوبت صبح، ظهر و عصر برای گردش روزانه و سایر امور ضروری به فضای باز برده میشوند و در ساعات شبانه به تناسب جنسیت، سایز و زن خود در لاین های بازی مجزا مشغول به بازی و تفریح می باشند. همچنین محیط پانسیون جهت جلوگیری از بروز بیماری روزانه نظافت و هفتگی با محلول‌های آلمانی ضدعفونی میگردد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر وتماس با ما به قسمت ” ارتباط با ما” مراجعه فرمایید.

10 سال

تجربه در نگهداری وآموزش سگ

بیش از 300

مشتری رضایت مند

500 متر

فضای بازی و سرگرمی برای سگ ها

100%

مطمئن تر و ارزانتر از سایر مجموعه ها